Náhradný rozvrh 7. a 8.9.2016

STREDA: 7.9.2016

Trieda Odbor 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
I.A G

TRH

FAZ

5

ANJ

MIL

5

Vernisáž Európske rozprávky Kulturpark FAZ
R VSM Košice   BÁT, FUN
O Tvorivá dielňa Gemerská GAJ, MAY
S Exkurzia Bábkové divadlo DUC
I.B F

TRH

SMU

7

ANJ

MAČ

7

MAT

SMU

7

Fotografovanie - Botanická záhrada ŠEB
A Flipbook - animácia snímanie123 KOL
M PXA LUK   105
I.C D

TRH

LOV

8

ANJ

ČON

8

ETV/NAB

MRK

8

ZOO kresba JAN
V MPA LOR 304
E VYP BED 301a
II.A R

Účelové cvičenie

ULI, REV

-

G1
G2
S
II.B F1

Exkurzia Poprad - Edgar Degas

FIN

F2
A
E
II.C V1

Účelové cvičenie

PAP, KAM

-

V2
D1
D2
III.A R

TRH

FUN

36

OPR

CAB

36

VSM Košice   BÁT, FUN
G1 Vernisáž Európske rozprávky Kulturpark BLO
G2
III.B F1

Exkurzia Poprad - Edgar Degas

PEN

F2
A
III.C V

TRH

ČON

28

OBD

IVA

301a

OBD

IVA

301a

Príprava prác do súťaže Móda KOP 301b
D1 Exkurzia a výstavy NAL
D2
E

TRH

ČON

28

EXT

DLA

28

EXT

DLA

28

KEB   ILČ   202
IV.A R

TRH

MAČ

29

DVK

TKA

29

VSM Košice   BÁT
G KOD RAC   113
S Exkurzia VSGBEN
IV.B F1

TRH

ČIA

23

FOT VYS

23

DVK

TKA

23

Kunsthalle, VSG, Kasárne - výstavy KLB, ČIA
F2
A

PQA KOL

123

Tanečný maratón-clay animation 122ČEP
IV.C V

TRH

BEN

25

OBN

MRK

25

OAG

CAB

25

Figurálna kresba 22 BRA
D1 ZOO kresba REP
D2
E KEB ILČ   202
I.P F

Krajinársky kurz

BAČ, SZA

D
                   

Pohotovosť účelové cvičene: BOS , HOR      Pohotovosť Krajinársky kurz: PIK

Pohotovosť:  učitelia sú k dispozícii v škole

ŠTVRTOK: 8.9.2016

Trieda Odbor 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
I.A G

Účelové cvičenie

TUP, PAP

R
O
S
I.B F

Účelové cvičenie

REV

A
M
I.C D

Účelové cvičenie

LOV, KAM

V
E
II.A R

TRH

ULI

5

OBN

FUN

5

ANJ

ČON

5

Archivácia prác LAC 14
G1 GRP FAZ 104
G2 GRP RAC 113
S Výstava Kunsthalle, KulturparkDUC
II.B F1

TRH

FIN

7

SJL

VAL

7

OBN

FUN

7

Archivácia prác

ŠEB 33

Prezentácia univerzity T. Baťu Zlín

ŠEB, ČEP

22

F2
A Tanečný maratón ČEP 122
E TET DLA 23
II.C V1

INF

SMU

17

TEC

HOR

301

TEC

HOR

301

Návrhy pre detskú nemocnicu BED 301a
V2 Príprava prác do súťaže Koberce KOP 301b
D1 Exkurzia Poprad - Edgar Degas JAN
D2
III.A R Exkurzia Poprad - Edgar Degas TKA, BLO
G1
G2
III.B F1

OBN

MRK

25

MAT

SMU

25

OPR

CÁB

25

Fotografovanie v teréne

VYS, MRK

Prezentácia univerzity T. Baťu Zlín

KOL, VYS

22

F2
A Tanečný maratón BOS 123
III.C V

TRH

ČON

30

OBN

MRK

30

MAT

SMU

30

MPA HOR 304b
D1

PDT

NAL

30

Prezentácia univerzity T. Baťu Zlín

GRO

22

D2
E INT LUK 111 PC
IV.A R Exkurzia Poprad - Edgar Degas BÁT
G
S MD3 PIK   11 PC PXA BEN   203
IV.B F1

TRH

ČIA

36

KAJ

FIN

36

TRH-MS

PEC

36

Triedenie prác na oddelení ČIA 35

Prezentácia univerzity T. Baťu Zlín

BOS, ČIA

22

F2
A Tanečný maratón KOL 125
IV.C V

TRH

BEN

8

TRH-MS

PEC

8

SJL

VAL

8

PDT IVA 304a
D1

KEB

REP

22

Prezentácia univerzity T. Baťu Zlín

NAL

22

D2
E KEB ILČ 124 kresliareň
I.P F

Krajinársky kurz

BAČ, ŠPA

D

Pohotovosť účelové cvičene: PKL, MIL

Pohotovosť: učitelia sú k dispozícii v škole

ODKAZY