Logo DIVADLA NOVÁ SCÉNA

Zadanie na kreatívnu tvorbu nového loga DIVADLA NOVÁ SCÉNA

Požiadavky pre logo: Vytvoriť logo vo farebnom i ČB prevedení. Čitateľnosť fontov by mala byť dobrá i pri zmenšení. Dôraz treba klásť hlavne na samotný názov DIVADLO NOVÁ SCÉNA, ktorý by mal byť nosným prvkom celého loga. Grafický znak/prvok by mal byť použiteľný i samostatne ako doplnkový prvok pre rôzne tlačoviny ako sú hlavičkový papier, vizitka a pod., preto je dobré pripraviť i rôzne varianty pre použitia loga. Je dobré, aby tento prvok nebol tvorený veľmi tenkými líniami, aby bol výrazný i v zmenšení i pri použití na rôzne podklady. Pri tvorbe loga sa vyhýbajte bitmapám, skôr sa pohybujte vo vektorovom priestore, pretože logo sa môže použiť i v 3D prevedení ako stojaci model, prípadne na rôzne materiály, kde je obmedzená možnosť tlače.
V zásade platí: čím jednoduchšie a výstižnejšie, tým lepšie.
Divadla Nová scéna sa zameriava na vyprofilovanie divadla rodinného typu s uvádzaním atraktívnych, divácky vďačných titulov relaxačného charakteru. V dramaturgii prevažuje hudobno-zábavný žáner a činohra komediálneho charakteru. DNS opätovne uviedlo operetu na javisko, kde tento žáner zaznamenal svoju zlatú éru aj v minulosti. Ďalšou z priorít divadla je uvádzanie pôvodnej slovenskej tvorby. Nezanedbateľnou súčasťou dramaturgického plánu je uvádzanie titulov pre deti a mládež.
Ideové obsahy loga:

  • muzikálové divadlo
  • plné života
  • hravé, farebné
  • pútavé pre rôzne generácie
  • dynamické

Podmienkou pre víťaza bude finálne dodanie loga v krivkách vo formátoch eps, ai alebo cdr a špecifikovať farebné hodnoty loga v škálach Pantone, CMYK a RGB.
Svoje návrhy posielajte do 31. mája 2017 e-mailom vo formáte .pdf na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., vyhodnotenie bude do 30. Júna 2017.
Ceny:
1. miesto* Honorovaná zmluva na 1.001€ a uvedenie loga do reálneho života v novej sezóne Divadla Nová scéna (september 2017).
2. miesto 2 vstupenky na premiéru nového muzikálu Mamma Mia! (november 2017) + 2 vstupenky podľa vlastného výberu na akékoľvek predstavenie Divadla Nová scéna
3. miesto 2 vstupenky podľa vlastného výberu na akékoľvek predstavenie Divadla Nová scéna

ODKAZY